English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

AktualityGRISOM oznamuje

Remodeling supermarketu Albert Beroun, Husovo nám.

29.08.2013

Slavnostním otevřením pro veřejnost byla završena naše činnost během přípravy a následné realizace remodelingu supermarketu Albert v Berouně na Husově náměstí.

 

Úpravy včetně rozšíření prodejny se dotkly prodejní plochy o cca 410 m2 i zázemí  a zahrnovaly celkovou renovaci, změnu vizuálního stylu, částečné výměny technologií i obchodního zařízení. Vzhledem k povodním z počátku června tohoto roku byla nad plánovaný rámec doplněna opatření proti povodním úpravou projektu a promítnutím do realizace.

 

Přes velký rozsah úprav na relativně malé ploše jsme eliminovali lhůtu nezbytnou pro úplné uzavření prodejny Albert při dodržení kvality provedení díla a schopnosti plné funkčnosti při předání do provozu, včetně zajištění nezbytného kolaudačního souhlasu.

Fotogalerie

Albert Supermarket Beroun, Husovo nám. Albert Supermarket Beroun, Husovo nám. Albert Supermarket Beroun, Husovo nám. Albert Supermarket Beroun, Husovo nám. Albert Supermarket Beroun, Husovo nám. Albert Supermarket Beroun, Husovo nám. Albert Supermarket Beroun, Husovo nám. Albert Supermarket Beroun, Husovo nám.