English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

AktualityGRISOM oznamuje

CPI City Center Olomouc dokončeno

02.09.2013

Na konci srpna 2013 byla oficiálně dokončena výstavba a zahájen provoz administrativně hotelového komplexu CPI City Center Olomouc, jehož projektovým řízením a technickým dozorem byla pověřena naše společnost.

 

První nájemci kanceláří se začali do CPI City Center Olomouc stěhovat již na jaře 2013, v září pak zahájil provoz Clarion Congress Hotel Olomouc. Stavební náklady dosáhly cca 520 milionů korun.

 

Základem nového komplexu je rekonstruovaný hotel Sigma se zcela novým, moderním interiérem a pod hlavičkou mezinárodní značky Clarion. V jedenácti patrech nabídne celkem 126 dvoulůžkových pokojů, včetně dvou apartmá a jednoho business apartmá. K dispozici je dále restaurace pro 450 hostů, lobby bar a rozsáhlé foyer s plochou 900 m2. Pro doplnění hotelových služeb bylo zrealizováno Wellness a Beer Spa.

 

Na výraznou budovu hotelu navazují po stranách dvě novostavby s celkem 6 700 m2 moderních kanceláří standardu A a 680 m2 retailových ploch. Od počátku výstavby se poměrná část administrativní budovy B připravovala dle standardu a požadavků hlavního nájemce Raiffeisenbank, který na ploše cca 4 100 m2 zřídil integrovaný back office s archivem a call centrem. Retailové plochy obsadili nájemci Mall.cz, Lékárna a Casino.

 

Ve vnitrobloku vzniklo kongresové centrum s variabilním sálem o kapacitě až 1 100 osob a dalšími 6 salónky s kapacitou až 318 osob. Komplex dále zahrnuje podzemní parkování ve dvou patrech a venkovní parkovací stání.

 

Projekt CPI City Center Olomouc s celkovou užitnou plochou 22 700 m2 plní především funkci administrativní a hotelovou. V návaznosti na potřeby města a snahu o vytvoření kvalitního zázemí pro obchod vznikl víceúčelový komplex, který zvýší atraktivitu města Olomouc pro business klientelu i příležitostné návštěvníky z řad turistů.

 

V sekci Videa & Kamery je krátké video z průběhu výstavby. http://www.grisom.cz/cz/videa-kamery/

 

 

Přiložené dokumenty

Fotogalerie