English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

Kdo jsme

GRISOM je ryze česká společnost poskytující konzultační, inženýrské a manažerské služby v oblasti pozemních staveb, infrastruktury, vodního hospodářství a energetiky.

Opíráme se o tým konzultantů s bohatými zkušenostmi z řady úspěšně realizovaných projektů v České republice a v zahraničí, v různých oborech stavebnictví. Díky tomuto vysokému potenciálu, podpořeným prověřenými řídícími postupy ze zahraničí a vynikající znalostí místního trhu a dodavatelů ve stavebnictví, dokážeme vždy nalézt efektivní řešení a vést naše klienty celým procesem vývoje projektu, od přípravy po realizaci, až k jeho úspěšnému dokončení.

Naše filosofie je reflektovat skutečné potřeby klientů, vytvářet osobním přístupem a nezávislostí vysokou přidanou hodnotu. Tedy maximální efektivitu vložených investic s odpovídající kvalitou ve stanoveném čase.

Jsme připraveni poskytovat služby v jakékoliv fázi projektu, v rozsahu a místě, který klient vyžaduje. Více informací

Naše služby

Poskytujeme služby v jakékoliv fázi projektu, v rozsahu a místě, který klient vyžaduje tak, aby byly maximálně efektivní a flexibilní s ohledem na vývoj projektu a jeho předpokládaný rozpočet.

Každý klient je svým způsobem jedinečný a ne vždy je pro něj jednoduché zatřídit svou skutečnou potřebu do spektra nabízených služeb. Není pro nás nic jednoduššího, než ušít mu službu na míru pro dosažení klientem požadovaného cíle, kdy z každé služby vybereme přesně to, co klient skutečně potřebuje aniž by se musel fakticky zabývat tím, jak se daná služba jmenuje a případně zbytečně platil za část služeb, které možná ani nepotřebuje.

Projektový managementProjektový management
Stavební managementStavební management
Technický dozorTechnický dozor
Odhad nákladů projektuOdhad nákladů projektu
Řízení nákladůŘízení nákladů
Optimalizace nákladůOptimalizace nákladů
Due diligenceDue diligence
Inženýrská činnostInženýrská činnost
Konzultace, odborné posudkyKonzultace, odborné posudky
Zpracování harmonogramuZpracování harmonogramu
Organizace výběrových řízeníOrganizace výběrových řízení
Kontrola projekčních pracíKontrola projekčních prací
Monitoring projektuMonitoring projektu
Koordinace interiérových pracíKoordinace interiérových prací
Řízení odstraňování závadŘízení odstraňování závad