English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

AktualityGRISOM oznamuje

METEOR CENTRE Office Park budova C postoupila do II. fáze výstavby

10.03.2014

Na počátku března byla zahájena II. fáze výstavby budovy C, jejímž projektovým řízením a technickým dozorem byla pověřena naše společnost. Navazujeme tak na úspěšnou spolupráci z předchozích dokončených projektů v Ústí nad Labem a v Olomouci.

 

Projekt Meteor C přímo u stanice metra Křižíkova bude novou částí již fungujícího administrativního komplexu Meteor Centre Office Park. Budova s přibližnou velikostí 5 000 m2 nabídne kromě kanceláří také obchody a služby v přízemí a parkovací místa ve dvou podzemních podlažích.  Prostory bude možno flexibilně dělit dle přání nájemců a některé prostory nabídnou také příjemnou terasu.

 

II. fáze výstavby projektu navazuje na zajištění základové jámy v rámci spodní stavby, které probíhalo od podzimu 2013. Předpokládaným termínem dokončení je počátek roku 2015. Výše investice včetně pořizovací ceny pozemku by se měla pohybovat kolem 287 milionů korun.

 

Aktuální vývoj projektu lze sledovat prostřednictvím webové kamery na internetových stránkách http://www.meteorcentre.cz/cs/o-projektu/budova-c

 

Přiložené dokumenty

Fotogalerie