English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

AktualityGRISOM oznamuje

METEOR CENTRE Office Park budova C postoupila do II. fáze výstavby

10.03.2014

Na počátku března byla zahájena II. fáze výstavby budovy C, jejímž projektovým řízením a technickým dozorem byla pověřena naše společnost. Navazujeme tak na úspěšnou spolupráci z předchozích dokončených projektů v Ústí nad Labem a v Olomouci.

 

Projekt Meteor C přímo u stanice metra Křižíkova bude novou částí již fungujícího administrativního komplexu Meteor Centre Office Park. Budova s přibližnou velikostí 5 000 m2 nabídne kromě kanceláří také obchody a služby v přízemí a parkovací místa ve dvou podzemních podlažích.  Prostory bude možno flexibilně dělit dle přání nájemců a některé prostory nabídnou také příjemnou terasu.

 

II. fáze výstavby projektu navazuje na zajištění základové jámy v rámci spodní stavby, které probíhalo od podzimu 2013. Předpokládaným termínem dokončení je počátek roku 2015. Výše investice včetně pořizovací ceny pozemku by se měla pohybovat kolem 287 milionů korun.

 

Aktuální vývoj projektu lze sledovat prostřednictvím webové kamery na internetových stránkách http://www.meteorcentre.cz/cs/o-projektu/budova-c

 

Přiložené dokumenty

Fotogalerie