English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

AktualityGRISOM oznamuje

Clarion Congress Hotel Olomouc se otevírá veřejnosti

01.09.2013

Dnešním otevřením Clarion Congress Hotelu Olomouc byla oficiálně završena výstavba administrativně hotelového komplexu CPI City Center Olomouc, jehož projektovým řízením a technickým dozorem byla pověřena naše společnost.

 

Základem nového komplexu je rekonstruovaný hotel Sigma se zcela novým, moderním interiérem a pod hlavičkou mezinárodní značky Clarion. V jedenácti patrech nabídne celkem 126 dvoulůžkových pokojů, včetně dvou apartmá a jednoho business apartmá. K dispozici je dále restaurace pro 450 hostů, lobby bar a rozsáhlé foyer s plochou 900 m2.

 

Součástí hotelu je kongresové centrum s variabilním sálem o kapacitě až 1 100 osob a dalšími 6 salónky s kapacitou až 318 osob. Komplex dále zahrnuje podzemní parkování ve dvou patrech a venkovní parkovací stání.

 

Projekt CPI City Center Olomouc s celkovou užitnou plochou 22 700 m2 plní především funkci administrativní a hotelovou. V návaznosti na potřeby města a snahu o vytvoření kvalitního zázemí pro obchod vznikl víceúčelový komplex, který zvýší atraktivitu města Olomouc pro business klientelu i příležitostné návštěvníky z řad turistů.