English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

AktualityGRISOM oznamuje

DHL EXPRESS EXPANDUJE V RÁMCI CPI CITY CENTER OLOMOUC

09.01.2015

Společnost DHL Express po půlroce provozu rozšiřuje své kanceláře v rámci administra­tivního komplexu CPI City Center Olomouc. Úspěšnou závěrečnou přejímkou byla završena naše činnost při koordinaci interiérových prací pro nájemce od projektu po předání prostor nájemci. Vzhledem k tomu, že výstavba fit-outu byla omezema provozem stávající kanceláře DHL Express a okolních kanceláří, tak všechny hlučné práce a doprava materiálu probíhala v nočních hodinách.

 

Společnost DHL Express svým rozšířením jen potvrdila svou spokojenost a dobrou zkušenost z efektivního provozu a vysokého komfortu reprezentativní kanceláře. Rozšířila tak řady nájemců administrativně-obchodního komplexu, kterými jsou mimo jiné banka Raiffeisenbank, GMC Software Technology, lékárna Ave nebo internetový obchod MALL.cz.