English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

AktualityGRISOM oznamuje

DHL EXPRESS EXPANDUJE V RÁMCI CPI CITY CENTER OLOMOUC

09.01.2015

Společnost DHL Express po půlroce provozu rozšiřuje své kanceláře v rámci administra­tivního komplexu CPI City Center Olomouc. Úspěšnou závěrečnou přejímkou byla završena naše činnost při koordinaci interiérových prací pro nájemce od projektu po předání prostor nájemci. Vzhledem k tomu, že výstavba fit-outu byla omezema provozem stávající kanceláře DHL Express a okolních kanceláří, tak všechny hlučné práce a doprava materiálu probíhala v nočních hodinách.

 

Společnost DHL Express svým rozšířením jen potvrdila svou spokojenost a dobrou zkušenost z efektivního provozu a vysokého komfortu reprezentativní kanceláře. Rozšířila tak řady nájemců administrativně-obchodního komplexu, kterými jsou mimo jiné banka Raiffeisenbank, GMC Software Technology, lékárna Ave nebo internetový obchod MALL.cz.