English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

AktualityGRISOM oznamuje

Novostavba supermarketu Albert Neratovice

28.08.2013

Dnešním slavnostním otevřením pro veřejnost byla završena naše činnosti při přípravě a následné realizaci nového supermarketu Albert v Neratovicích včetně přilehlého parkoviště.

Výstavba nové prodejny Albert se zázemím o celkové ploše 1 262 m2 vycházela z úprav několika nájemních jednotek v přízemí objektu. Prodejní plocha o cca 850 m2 i zázemí  zahrnovaly celkovou rekonstrukci, částečné výměny technologií a kompletně nové obchodního zařízení včetně nového vizuálního stylu jak uvnitř prodejny, tak i na fasádě. Součástí realizace supermarketu bylo i parkoviště pro 30 parkovacích stání, z čehož jsou 2 místa vyhrazena pro imobilní osoby a 2 místa pro matky s kočárky. Parkoviště slouží výhradně pro návštěvníky prodejny, proto bylo osazeno parkovacím systémem s pokladnou umístěnou blízko vstupu do prodejny. 1 hodina parkováni je zdarma.

 

Přes poměrně velký rozsah prováděných úprav byla eliminována lhůta nezbytná pro realizaci výstavby prodejny Albert a parkoviště, při dodržení kvality provedení díla a schopnosti plné funkčnosti při předání do provozu, včetně zajištění nezbytného kolaudačního souhlasu.

Fotogalerie

Supermarket Albert Neratovice Supermarket Albert Neratovice Supermarket Albert Neratovice Supermarket Albert Neratovice Supermarket Albert Neratovice Supermarket Albert Neratovice Supermarket Albert Neratovice Supermarket Albert Neratovice