English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

AktualityGRISOM oznamuje

Rekonstrukce Grandhotelu Zlatý Lev Liberec

05.05.2014

Z kraje letošního roku byla zahájena rekonstrukce Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci, jejímž technickým dozorem a koordinací BOZP byla pověřena naše společnost. Navazujeme tak na úspěšnou spolupráci z předchozích dokončených projektů v Ústí nad Labem, v Olomouci a probíhajícího projektu Meteor C v Praze – Karlíně.

 

Historická budova hotelu v centru Liberce – Clarion Grandhotel Zlatý Lev, která byla otevřena roku 1906 a od nedávného propojení dvou objektů vytváří jeden hotelový komplex s kapacitou 117 pokojů, prochází v současnosti rekonstrukcí. Stavební úpravy budou respektovat původní výtvarné řešení stávajícího objektu, avšak současně v souladu se zvyšujícími nároky na provoz budou probíhat práce ke snížení energetické náročnosti objektů. Ať už se jedná o zateplení dvorní fasády, kompletní výměnu oken, zateplení střechy hotelu nebo rekonstrukce technologických systémů. Vzhledem k tomu, že cílem rekonstrukce je navrácení historické podoby, tak je součástí rekonstrukce obnovení letní terasy hotelu a všech původních vstupů do objektu, které bude podtrženo opravou secesní fasády. Pokud nebudou provozní a technologické překážky, tak by nová restaurace s kavárnou měla přivítat první návštěvníky v průběhu června a letní terasa na konci září. Na přelomu roku navíc budou moc hosté využít v rámci silvestrovských oslav větší kapacitu konferenčního sálu díky jeho rozšíření a nově budovanému ochozu.

 

Fotogalerie