English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

AktualityGRISOM oznamuje

Remodeling supermarketu Albert Praha, Karlovo nám.

11.09.2013
Remodeling supermarket Albert Praha Karlovo nám.

Dnešním slavnostním otevřením pro veřejnost byla završena naše činnost přípravy a následné realizace remodelingu supermarketu Albert na Karlově náměstí v Praze 2.

 

Rozsáhlé úpravy se dotkly prodejní plochy a zázemí, kdy došlo ke zvětšení prodejní plochy včetně obsluhovaného úseku lahůdek a rozšířené nabídky čerstvého pečiva, a to o 19% na úkor efektivněji řešených dispozic zázemí, kde se přesto podařila zvětšit plocha pro skladování.

 

Díky instalaci úsporného osvětlení, novému chladírenskému nábytku, strojnímu vybavení, rekuperačnímu ohřevu TUV ve výměnících tepla a řízením chodu prodejny inteligentním systémem měření a regulace bude možné dosáhnout energetické úspory ve výši až 8% z celkové spotřeby oproti původnímu provozu.

 

Je zde aplikován nový marketingový výraz, nová loga, barevnosti stěn, atika, nové uspořádání osvětlení a nový equipment.

 

Přes velký rozsah stavebních úprav bylo třeba postupovat velmi citlivě, jelikož objekt, kde se prodejna nachází, je nemovitou kulturní památkou. I tak se podařilo eliminovat lhůtu nezbytnou pro úplné uzavření prodejny Albert, jelikož práce probíhali koordinovaně a s velkou intenzitou. Byly tak dodrženy stanovené termíny pro dokončení, kolaudaci a zpětné předání objektu do provozu. 

 

 

Fotogalerie

Remodeling supermarket Albert Praha Karlovo nám. Remodeling supermarket Albert Praha Karlovo nám. Remodeling supermarket Albert Praha Karlovo nám. Remodeling supermarket Albert Praha Karlovo nám. Remodeling supermarket Albert Praha Karlovo nám. Remodeling supermarket Albert Praha Karlovo nám. Remodeling supermarket Albert Praha Karlovo nám. Remodeling supermarket Albert Praha Karlovo nám. Remodeling supermarket Albert Praha Karlovo nám. Remodeling supermarket Albert Praha Karlovo nám. Remodeling supermarket Albert Praha Karlovo nám.