English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

AktualityGRISOM oznamuje

Supermarket Albert v Litomyšli se představuje v novém kabátě

05.11.2014

Zrekonstruovaný supermarket Albert v ulici Na Bělidlech v Litomyšli se dnes představil zákazníkům ve zcela novém kabátě. V uplynulých dnech na prodejně probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce, díky které se zákazníci mohou těšit na přehlednější uspořádání sortimentu a větší pohodlí při nakupování. Supermarket se představí v zcela nové moderní podobě s rozšířeným sortimentem čerstvého zboží a řadou produktů od regionálních dodavatelů.

 

V rámci rekonstrukce byl kladen velký důraz na životní prostředí a efektivní rozmístění celého sortimentu v prostorách prodejny. Bylo instalováno kompletně nové osvětlení s použitím úsporných svítidel a moderní chladící a mrazicí boxy se systémem uzavíratelných dvířek. Jejich využití přispívá k úspoře až 25% energie, a tím pádem k větší ochraně životního prostředí.

 

Fotogalerie