English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

KonzultantiIng. Aleš Pulkrábekprojektový manažer

Ing. Aleš Pulkrábek

zpět

Aleš je projektovým manažerem s více než 15 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje administrativními budovami, hotely, přes obchodní centra až po skladovací a výrobní závody.  Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředili na koordinaci a řízení stavby, subdodavatelů, jednání s projektanty s konečnými uživateli, na kontrolu kvality a řízení nákladů.

Alešovou silnou stránkou je uplatnění zkušeností při řízení rozsáhlých projektů s provázaností na stavební náklady. A to od projektové přípravy až po samotné dokončení projektu bez ohledu na skutečnost, zda-li projekt probíhá systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, které vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

Jeho velkým benefitem je také klientský přístup a znalosti cizích jazyků.

Vybrané referenční projekty