English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

KonzultantiIng. Aleš Pulkrábekprojektový manažer

Ing. Aleš Pulkrábek

zpět

Aleš je projektovým manažerem s více než 15 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje administrativními budovami, hotely, přes obchodní centra až po skladovací a výrobní závody.  Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředily na koordinaci a řízení stavby, subdodavatelů, jednání s projektanty s konečnými uživateli, na kontrolu kvality a řízení nákladů.

Alešovou silnou stránkou je uplatnění zkušeností při řízení rozsáhlých projektů s provázaností na stavební náklady. A to od projektové přípravy až po samotné dokončení projektu bez ohledu na skutečnost, zda-li projekt probíhá systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, který vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

Jeho velkým benefitem je také klientský přístup a znalosti cizích jazyků.

Vybrané referenční projekty