English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

KonzultantiIng. David Jansa, Ph.D.jednatel společnosti

Ing. David Jansa, Ph.D.

zpět

Kariéru zahájil jako manažer pro správu realitního portfólia společnosti Ecoexplain a jejich významných klientů s rozsáhlými restitučními projekty v roce 1993.

 

Po dokončení studia na Fakultě stavební pracoval ve státní správě na Ministerstvu zemědělství ČR
a působil v řadě mezinárodních pracovních skupin k implementaci právních předpisů ES. Byl pověřen přípravou Strategie financování implementace směrnice o čištění městských odpadních vod a v dalších letech pak zejména ekonomickou analýzou pro plánování v oblasti vod.

 

Po návratu ze zahraniční stáže v Portugalsku nastoupil na pozici Business Managera do společnosti K4, která působí v oblasti architektury, projektování staveb a řízení výstavby. Zde byl zodpovědný za získání nových klientů s projekty jako jsou například Galerie Fénix Vysočany a Clarion Congress Hotel (2 500 mil. CZK), za rozsáhlou rekonstrukci Nisacentrum Liberec (1 400 mil. CZK) nebo Faurecia Components Písek (50 mil. EUR).

 

V roce 2007 se stal součástí týmu mezinárodní konzultantské společnosti Savant (AECOM), předního poskytovatele poradenských služeb v oblastí řízení projektů, nákladů a staveb. V pozici Business Development and Marketing Managera byl zodpovědný za vyhledávání nových příležitostí v České republice a na Slovensku. Mezi jeho klienty v tomto období patřily například společnosti Africa Israel Group, Raiffeisen Leasing Real Estate, GE Real Estate nebo TK Development.

Vybrané referenční projekty

Vybrané referenční projekty