English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

KonzultantiIng. David Jansa, Ph.D.jednatel společnosti

Ing. David Jansa, Ph.D.

zpět

Kariéru zahájil jako manažer pro správu realitního portfólia společnosti Ecoexplain a jejich významných klientů s rozsáhlými restitučními projekty v roce 1993.

 

Po dokončení studia na Fakultě stavební pracoval ve státní správě na Ministerstvu zemědělství ČR
a působil v řadě mezinárodních pracovních skupin k implementaci právních předpisů ES. Byl pověřen přípravou Strategie financování implementace směrnice o čištění městských odpadních vod a v dalších letech pak zejména ekonomickou analýzou pro plánování v oblasti vod.

 

Po návratu ze zahraniční stáže v Portugalsku nastoupil na pozici Business Managera do společnosti K4, která působí v oblasti architektury, projektování staveb a řízení výstavby. Zde byl zodpovědný za získání nových klientů s projekty jako jsou například Galerie Fénix Vysočany a Clarion Congress Hotel (2 500 mil. CZK), za rozsáhlou rekonstrukci Nisacentrum Liberec (1 400 mil. CZK) nebo Faurecia Components Písek (50 mil. EUR).

 

V roce 2007 se stal součástí týmu mezinárodní konzultantské společnosti Savant (AECOM), předního poskytovatele poradenských služeb v oblastí řízení projektů, nákladů a staveb. V pozici Business Development and Marketing Managera byl zodpovědný za vyhledávání nových příležitostí v České republice a na Slovensku. Mezi jeho klienty v tomto období patřily například společnosti Africa Israel Group, Raiffeisen Leasing Real Estate, GE Real Estate nebo TK Development.

Vybrané referenční projekty