English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

KonzultantiIng. Jan Bláhaspecialista TZB

Ing. Jan Bláha

zpět

Jan je specialistou TZB s více než 35 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje administrativními a hotelovými komplexy, přes polyfunkční budovy, kongresová centra až po výrobní závody. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředili na koordinaci a řízení profesí, subdodavatelů, jednání s projektanty, stanovování technologických standardů objektu a na kontrolu kvality a nákladů.

 

Janovou silnou stránkou je rychlá orientace v problematice ve vazbě na stavební náklady, průběžně doplňované znalostí dle aktuálních technologických trendů a zkušenosti z celé řady úspěšně dokončených projektů. Díky předchozím zkušenostem pro něj není rozhodující, zda je součástí týmu, který řídí projekt realizovaný systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, které vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

 

Jeho velkým benefitem je také klientský přístup, empatie a znalost cizích jazyků, které jsou nezbytné zejména při aplikaci standardů zahraničních společností, které vstupují na tuzemský trh a je třeba je přizpůsobit lokálnímu prostředí a platným předpisům.

Vybrané referenční projekty