English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

KonzultantiIng. Jiří Kunclstavební manažer

Ing. Jiří Kuncl

zpět

Jiří je stavebním manažerem s více než 8 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje rekonstrukcemi či novostavbami objektů pozemních staveb až po specificky zaměřené stavby jako jsou zdravotnická zařízení, sportovní haly nebo technologické parky. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředily na koordinaci a řízení stavby, subdodavatelů, jednání s projektanty, na kontrolu kvality a řízení nákladů.

 

Jirkovou silnou stránkou je rychlá orientace v problematice se zaměřením na výsledek včetně výborné znalosti předpisů a norem. Díky předchozím zkušenostem pro něj není rozhodující, zda projekt probíhá systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, který vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

 

Jeho velkým benefitem je precizní výrobní příprava projektu včetně koordinace dodávek s provázaností jednotlivých profesí, což například při výstavbě systémem Stavebního managementu a změnách projektu každý ocení.

 

Mimo uvedené referenční projekty se podílel na projektech Novostavby pavilonu B Interna a rekonsturkce objektu Nemocnice v Mladé Boleslavi, rekonstrukce a dostavby Zimního stadiónu v Litoměřicích, novostavby haly s administrativou v rámci Technologického parku a inkubátoru u Mladé Boleslavi, rekonstrukce nádražní budovy v Děčíne nebo novostavby bytového domu s podzemními garážemi v Litoměřicích.

 

Vybrané referenční projekty