English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

KonzultantiIng. Jiří Kunclstavební manažer

Ing. Jiří Kuncl

zpět

Jiří je stavebním manažerem s více než 8 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje rekonstrukcemi či novostavbami objektů pozemních staveb až po specificky zaměřené stavby jako jsou zdravotnická zařízení, sportovní haly nebo technologické parky. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředili na koordinaci a řízení stavby, subdodavatelů, jednání s projektanty, na kontrolu kvality a řízení nákladů.

 

Jirkovou silnou stránkou je rychlá orientace v problematice se zaměřením na výsledek včetně výborné znalosti předpisů a norem. Díky předchozím zkušenostem pro něj není rozhodující, zda projekt probíhá systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, které vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

 

Jeho velkým benefitem je precizní výrobní příprava projektu včetně koordinace dodávek s provázaností jednotlivých profesí, což například při výstavbě systémem Stavebního managementu a změnách projektu každý ocení.

 

Mimo uvedené referenční projekty se podílel na projektech Novostavby pavilonu B Interna a rkce objektu Nemocnice v Mladé Boleslavy, rekonstrukce a dostavby Zimního stadiónu v Litoměřicích, novostavby haly s administrativou v rámci Technologického parku a inkubátoru u Mladé Boleslavy, rekonstrukce nádražní budovy v Děčíne nebo novostavby bytového domu s podzemními garážemi v Litoměřicích.

 

Vybrané referenční projekty