English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

KonzultantiIng. Pavel Kubicastavební manažer

Ing. Pavel Kubica

zpět

Pavel je stavebním manažerem s více než 10 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje administrativními budovami, přes hotelové komplexy s kongresovým zázemím, až po obytné objekty s vysokým standardem technologického vybavení. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředily na koordinaci a řízení stavby, subdodavatelů, jednání s projektanty, na kontrolu kvality a řízení nákladů.

 

Pavlovou silnou stránkou je empatie, maximální koncentrace na výsledek a mimořádná spolehlivost a preciznost. Díky předchozím zkušenostem pro něj není rozhodující, zda projekt probíhá systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, který vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

Jeho velkým benefitem je také klientský přístup a precizní výrobní příprava projektu včetně koordinace dodávek s provázaností jednotlivých profesí.

 

Mimo uvedené referenční projekty se podílel na projektech novostavby polyfunkčního objektu U Hájků v Praze 1, rekonstrukci a dostavbě výškové kancelářské budovy City Tower v Praze na Pankráci, přístavbě kongresové části Hotelu Barcelo v Praze nebo Energeticky úsporných opatřeních budovy Teologické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Vybrané referenční projekty