English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

KonzultantiIng. Pavel Kubicastavební manažer

Ing. Pavel Kubica

zpět

Pavel je stavebním manažerem s více než 10 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje administrativními budovami, přes hotelové komplexy s kongresovým zázemím, až po obytné objekty s vysokým standardem technologického vybavení. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředili na koordinaci a řízení stavby, subdodavatelů, jednání s projektanty, na kontrolu kvality a řízení nákladů.

 

Pavlovou silnou stránkou je empatie, maximální koncentrace na výsledek a mimořádná spolehlivost a preciznost. Díky předchozím zkušenostem pro něj není rozhodující, zda projekt probíhá systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, které vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

Jeho velkým benefitem je také klientský přístup a precizní výrobní příprava projektu včetně koordinace dodávek s provázaností jednotlivých profesí.

 

Mimo uvedené referenční projekty se podílel na projektech novostavby polyfunkčního objektu U Hájků v Praze 1, rekonstrukci a dostavbě výškové kancelářské budovy City Tower v Praze na Pankráci, přístavbě kongresové části Hotelu Barcelo v Praze nebo Energeticky úsporných opatřeních budovy Teologické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Vybrané referenční projekty