English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

KonzultantiIng. Petr Vacíkprojektový manažer

Ing. Petr Vacík

zpět

Petr je projektovým manažerem s více než 20 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje administrativními a rezidenčními budovami, přes hotely až po skladovací a výrobní závody. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředily na koordinaci a řízení stavby, subdodavatelů, jednání s projektanty, na kontrolu kvality a řízení nákladů.

 

Petrovou silnou stránkou je empatie, maximální koncetrace na výsledek a mimořádné koordinační a řídící schopnosti při četných a často zásadních změnách projektu v průběhu výstavby. A to bez ohledu na skutečnost, zda-li projekt probíhá systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, který vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

 

Jeho velkým benefitem je klientský přístup a znalosti cizích jazyků.

Vybrané referenční projekty