English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

KonzultantiIng. Petr Vacíkprojektový manažer

Ing. Petr Vacík

zpět

Petr je projektovým manažerem s více než 20 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje administrativními a rezidenčními budovami, přes hotely až po skladovací a výrobní závody. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředili na koordinaci a řízení stavby, subdodavatelů, jednání s projektanty, na kontrolu kvality a řízení nákladů.

 

Petrovou silnou stránkou je empatie, maximální koncetrace na výsledek a mimořádné koordinační a řídící schopnosti při četných a často zásadních změnách projektu v průběhu výstavby. A to bez ohledu na skutečnost, zda-li projekt probíhá systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, které vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

 

Jeho velkým benefitem je klientský přístup a znalosti cizích jazyků.

Vybrané referenční projekty