English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

KonzultantiIng. Vladimír Mikolášekprojektový manažer

Ing. Vladimír Mikolášek

zpět

Vladimír je projektovým manažerem s více než 17 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje administrativními a rezidenčními budovami, přes hotely až po skladovací a výrobní závody. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředili na koordinaci a řízení stavby, subdodavatelů, jednání s projektanty, na kontrolu kvality a řízení nákladů.


Vladimírovou silnou stránkou je rychlá orientace a návrhy opatření při rekonstrukcích a dostaveb objektů, kde je často třeba pružně reagovat na změny projektu po odhalení skrytých konstrukcí, které projekt nemohl plně předpokládat a mou mít zásadní dopady do termínu dokončení a stavebních nákladů. Díky předchozím zkušenostem pro něj není rozhodující, zda projekt probíhá systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, které vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

 

Jeho velkým benefitem je také klientský přístup a empatie, které jsou nezbytné zejména při rezidenční výstavbě, kdy komunikace často probíhá i s konečnými uživateli, kteří z pravidla nejsou z oboru.

Vybrané referenční projekty