English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

KonzultantiIng. Vladimír Mikolášekprojektový manažer

Ing. Vladimír Mikolášek

zpět

Vladimír je projektovým manažerem s více než 17 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje administrativními a rezidenčními budovami, přes hotely až po skladovací a výrobní závody. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředily na koordinaci a řízení stavby, subdodavatelů, jednání s projektanty, na kontrolu kvality a řízení nákladů.


Vladimírovou silnou stránkou je rychlá orientace a návrhy opatření při rekonstrukcích a dostaveb objektů, kde je často třeba pružně reagovat na změny projektu po odhalení skrytých konstrukcí, které projekt nemohl plně předpokládat a mohou mít zásadní dopady do termínu dokončení a stavebních nákladů. Díky předchozím zkušenostem pro něj není rozhodující, zda projekt probíhá systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, který vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

 

Jeho velkým benefitem je také klientský přístup a empatie, které jsou nezbytné zejména při rezidenční výstavbě, kdy komunikace často probíhá i s konečnými uživateli, kteří z pravidla nejsou z oboru.

Vybrané referenční projekty