English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

KonzultantiIng. Vladimír Svárovskýkoordinátor nájemců

Ing. Vladimír Svárovský

zpět

Vladimír je koordinátorem nájemců s více než 30 lety praxe ve stavebnictví na obchodních centrech a retailových parcích. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředily na koordinaci nájemců, jednání s projektanty, na kontrolu souladu dokumentací a nájemních jednotek s příručkou prací nájemce.

 

Vladimírovou silnou stránkou je schopnost koordinace více než 200 nájemců na projektu, rychlá orientace v problémech během přípravy a realizace nájemních jendotek, komunikace s úřady. Díky celé řadě úspěšně otevřených obchodních center pro různé klienty má bohaté znalosti a zkušenosti v oblasti nastavení rozhraní dodávek a požadavků na procesní podmínky prací nájemců v nájemních jednotkách.

 

Jeho velkým benefitem je empatie, která s blížícími se termíny kolaudace a otevření obchodního centra nabývá na významu a dále zkušenosti s většinou z obvyklých nájemců obchodních center.

 

Mimo uvedené referenční projekty se podílel na koordinaci nájemců pro Centrum Černý most, Forum Nová Karolina Ostrava, Forum Liberec, Forum Ústí nad Labem, Centrum Chodov, Olympia Teplice a Mladá Boleslav.

Vybrané referenční projekty