English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

KonzultantiIng. Vladimír Svárovskýkoordinátor nájemců

Ing. Vladimír Svárovský

zpět

Vladimír je koordinátorem nájemců s více než 30 lety praxe ve stavebnictví na obchodních centrech a retailových parcích. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředili na koordinaci nájemců, jednání s projektanty, na kontrolu souladu dokumentací a nájemních jednotek s příručkou prací nájemce.

 

Vladimírovou silnou stránkou je schopnost koordinace více než 200 nájemců na projektu, rychlá orientace v problémech během přípravy a realizace nájemních jendotek, komunikace s úřady. Díky celé řadě úspěšně otevřených obchodních center pro různé klienty má bohaté znalosti a zkušenosti v oblasti nastavení rozhraní dodávek a požadavků na procesní podmínky prací nájemců v nájemních jednotkách.

 

Jeho velkým benefitem je empatie, která s blížícími se termíny kolaudace a otevření obchodního centra nabývá na významu a dále zkušenosti s většinou z obvyklých nájemců obchodních center.

 

Mimo uvedené referenční projekty se podílel na koordinaci nájemců pro Centrum Černý most, Forum Nová Karolina Ostrava, Forum Liberec, Forum Ústí nad Labem, Centrum Chodov, Olympia Teplice a Mladá Boleslav.

Vybrané referenční projekty