English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

KonzultantiKarel Havlestavební manažer

Karel Havle

zpět

Karel je stavebním manažerem s více než 30 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje rekonstrukcemi či novostavbami objektů pozemních staveb až po liniové stavby. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředily na koordinaci a řízení stavby, subdodavatelů, jednání s projektanty, na kontrolu kvality a řízení nákladů.

 

Karlovou silnou stránkou jsou zkušenosti a přehled, který se nejvíce projeví v klíčových milnících projektu a nenadálých okolnostech během přípravy a následné výstavby. Díky předchozím zkušenostem pro něj není rozhodující, zda projekt probíhá systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, který vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

 

Jeho velkým benefitem je precizní výrobní příprava projektu včetně koordinace dodávek a klientský přístup, což například při výstavbě systémem Stavebního managementu a změnách projektu každý ocení.

Vybrané referenční projekty