English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

ReferenceObchodní centra

zpět

City Park Jihlava - parking

Pro obchodní dům City Park Jihlava jsme řešili v přípravné fázi projektu sanaci stropu ve 3.NP. Další nezbytnou úpravou byla kompletní rekonstrukce parkovacích ploch včetně úpravy spádování a vybudování nové rampy pro zajištění plynulejšího dopravního provozu v celém areálu.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D.

Rozšíření Stop Shopu v Třebíči

Rozšíření stávajícího retail parku o 7 000 m2 pronajímatelných ploch. Rozšíření zahrnuje samostatně stojící prodejnu Decathlonu, KFC drive-thru a dostavbu retailových ploch ve standardu Stop Shop. Expanze si vyžádala vybudování kruhového objezdu a navýšení parkovacích ploch o 160 parkovacích stání na celkový počet 927 parkovacích stání spolu s terénními úpravami nezbytnými pro zajištění zásobování a plynulého provozu v celém areálu.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D. Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha

AFI Palace Pardubice

AFI Palace Pardubice

Nákupní a zábavní centrum v centru města Pardubic nabízí na ploše 50 000 m2 k dispozici více než 100 obchodů, multikino Cinema City s 8 kinosály a podzemní parkoviště s více jak 600 místy.   http://afi-palac.cz/cs/afi-palac/virtual-tour

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha Ing. Vladimír SvárovskýIng. Vladimír Svárovský

Obchodní a společenské centrum BONDY Mladá Boleslav

Obchodní a společenské centrum BONDY Mladá Boleslav

Na ploše 38 000 m2 nabízí obchodní centrum 80 obchodů se 4 sály multikina a 510 parkovacích stání. Ve 3.NP až 5.NP jsou moderní kanceláře o výměře  3 090 m2. Součástí realizace byl i nový autobusový terminál.

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha Ing. Vladimír SvárovskýIng. Vladimír Svárovský

Novodvorská Plaza

Novodvorská Plaza

Rekonstrukce třípatrové administranivní budovy a výstavba zcela nové části o celkové ploše 47 000 m2 včetně 810 parkovacích míst. 22 000 m2 obchodní
plochy nabízí více než 110 obchodů, 5 sálů Cinema City, bowling, kavárny atd. Hlavním nájemcem je hypermarket Tesco o rozloze 6 500 m2.

Ing. Aleš PulkrábekIng. Aleš Pulkrábek

Nákupní centrum Kolín

Rekonstrukce stávajícího třípodlažního objektu obchodního centra s půdorysnými rozměry 68 x 46m na náměstí Republiky v Kolíně. Předmětem rekonstrukce bylo zateplení a oprava fasády s vybudováním nového vstupního portálu, realizace nového vstupního prostoru se schodištěm, výtahem a dvěma eskalátory, přeřešení dispozic nájemních prostor v 1.NP a příprava nových nájemních prostor ve 2. a 3.NP. Součástí projektu byly i nové Fit-outy Billa, Kik Textil, Drogerie Teta a Tabák.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D. Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha

Plzeň Plaza

Plzeň Plaza

Součástí komplexu je třípatrová budova se 120 obchody, multikinem Cinema City s deseti sály a zábavním parkem. 
Pronajímaná plocha činí 19 500 m2.
V areálu je parkovací dům a další venkovní parkovací stání pro cca 650 automobilů.

Ing. Aleš PulkrábekIng. Aleš Pulkrábek