English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

ReferenceAdministrativní budovy

zpět

Administrativní budova Mayhouse

Novostavba administrativní budovy v centru Prahy o 6ti nadzemních podlažích a 7 315 m2 kancelářských ploch. Parkování pro 69 automobilů je zajištěno v 1NP. Aktivně jsme se podíleli na projektu od přípravné fáze až po vydání tendrové dokumentace. Součástí bylo i zajištění změny územního rozhodnutí a stavebního povolení v souvislosti se změnou architektury.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D. Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha

Areál Classic 7 Business Park - Budova M

Novostavba Budovy M je závěrečnou etapou celého areálu Classic 7 Business Park. Je koncipována jako šestipatrová budova s ustupujícím pátým a šestým patrem o celkové ploše 5 632 m2 kanceláří, 463 m2 retailových ploch a 413 m2 skladů. Projekt získal řadu ocenění.  Mezi hlavní patří 2. místo Best of Reality Nové administrativní budovy nebo  CIJ Fit-out of the year 2016. Naším úkolem byla koordinace hlavního nájemce kancelářské části ComAP, a.s. a v části retailu společnost Freshland.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D.

Datové centrum T–mobile - Praha

Novostavba nejmodernějšího datového centra společnosti T-mobile s názvem DC7. Jedná se o moderní datové centrum vybavené špičkovou technologií a nejmodernějším systémem zabezpečení. V rámci 1. etapy výstavby jsme zajišťovali kromě projektového řízení i fit – outy kanceláří a recepce o ploše cca 2 335m2.

Ing. Vladimír MikolášekIng. Vladimír Mikolášek

Meteor Centre office park C

Kancelářská budova Meteor C je třetí fází úspěšného projektu přímo u stanice metra a tramvajové zastávky Křižíkova. Jedná se o novostavbu s přibližnou velikostí 5 000 m2. Kromě kancelářských prostor nabízí také obchody a služby v přízemí a parkovací místa ve dvou podzemních podlažích. Poslední podlaží disponuje byty a nabízí tak pohodlné manažerské bydlení s výhledem a centrem města nadosah. Prováděli jsme kompletní projektové řízení s TDI v průběhu realizace projektu a následně jednotlivé fit-outy jako např. CHANNEL CROSSINGS, Broadridge Czech Republic, OTIDEA a BEL Sýry Česko, Dhaba Beas atd.   Virtuální prohlídka učeben jazykové školy Channel Crossings viz odkaz: Channel Crossings - Prague, Czech Republic | Facebook

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D.

Nákupní centrum Fénix - rekonstrukce

Pro NC Fénix jsme zajišťovali komplexní činnosti projektového řízení od projekčních prací, přes výběrová řízení na jednotlivé dodavatele až po samotnou realizaci prostřednictvím několika dodavatelů. Jednalo se zejména o sanaci podlah podzemních garáží včetně vjezdové rampy na ploše cca 18.000 m2 spolu s výmalbou podzemních garáží a navazujícího zázemí, opravě poškozených částí západní fasády, výměně nevyhovujících odlučovačů tuků včetně nových rozvodů. Veškeré práce probíhaly za plného provozu centra a bez omezení foodcourtu v nákupním centru.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D.

Obchodně - administrativní objekt Vinice

Vinice je rekonstrukce původní novostavby obchodně-administrativního objektu z roku 1999, který reflektuje stávající požadavky nájemců na atraktivní adrese v ulici Vinohradská. Budova disponuje celkem 25 000 m2 kancelářských a obchodních prostor a 628 parkovacích stání v garáži, která slouží jak nájemcům, tak i návštěvníkům budovy.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D. Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha

Rekonstrukce BB Centrum - Budova A

Rekonstrukce 9ti podlažní administrativní Budovy A o celkové ploše 21 000 m2 kancelářských ploch, 167 m2 retailových ploch, se dvěmi střešními terasami a podzemním parkovištěm pro 389 automobilů. Pro rekonstrukci budovy z roku 2002 jsme prováděli veškeré přípravné práce do okamžiku prodeje zpět Passerinvest Group.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D. Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha

CPI City Center Olomouc

CPI City Center Olomouc

6 700 m2  kanceláří standardu A doplněná v přízemí o 680 m2 retailových ploch. Kongresové centrum s maximální kapacitou 1 400 osob a flexibilitou konferenčních prostor. Komplex dále zahrnuje podzemní parkování ve dvou podlažích.

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha Ing. Aleš PulkrábekIng. Aleš Pulkrábek

CPI City Center Ústí nad Labem

CPI City Center Ústí nad Labem

Administrativní část polyfunkčního komplexu nabízí ve třech podlažích celkem 5 700 m2 ploch kanceláří a v přízemí/parteru 19 obchodních jednotek. Objekty hotelu a kanceláří propojují podzemní garáže s kapacitou 160 parkovacích stání.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D. Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha Ing. Vladimír SvárovskýIng. Vladimír Svárovský Ing. Pavel KubicaIng. Pavel Kubica

Anděl Park a Media centrum

Anděl Park a Media centrum

Administrativní komplex, Praha 5

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha

T-Mobile Praha - Roztyly

T-Mobile Praha Roztyly

Nově vybudovaná centrála společnosti T- Mobile s kapacitou 2300 zaměstnanců.

Ing. Aleš PulkrábekIng. Aleš Pulkrábek

Diamond Point

Diamond Point

Novostavba administrativní budovy, Praha 8 - Těšnov

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha

Jungmannova Plaza

Jungmannova Plaza      Zdroj: www.lordship.eu

Komplexní rekonstrukce památkově chráněné budovy a její dostavba ve vnitrobloku o celkové ploše 16 500 m2 a 110 parkovacích míst.

Ing. Aleš PulkrábekIng. Aleš Pulkrábek

Finanční úřad Praha 5

Finanční úřad Praha 5

Rekonstrukce a dostavba, Praha 5

Ing. Petr VacíkIng. Petr Vacík

Citroën Maďarsko

Citroën Maďarsko

Ředitelství a showroom, Budapešť - Maďarsko

Palác Karlín

Palác Karlín

Rekonstrukce a dostavba, Praha 8

Ing. Vladimír MikolášekIng. Vladimír Mikolášek