English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

ReferenceFit-Out retaily a kanceláře

zpět

Novostavba supermarketu Albert Neratovice

Výstavba nové prodejny Albert se zázemím o celkové ploše 1 262 m2 vycházela z úprav několika nájemních jednotek v přízemí objektu. Prodejní plocha o cca 850 m2 i zázemí  zahrnovaly celkovou rekonstrukci, částečné výměny technologií a kompletně nové obchodního zařízení včetně nového vizuálního stylu jak uvnitř prodejny, tak i na fasádě. Součástí realizace supermarketu bylo i parkoviště pro 30 parkovacích stání, z čehož jsou 2 místa vyhrazena pro imobilní osoby a 2 místa pro matky s kočárky.

Ing. Jiří KunclIng. Jiří Kuncl

Albert Hradec Králové - Supermarket

Albert Hradec Králové - Supermarket

Remodeling supermarketu Albert, tj. úpravy prodejní plochy se zázemím na cca 2 300 m2 ve dvou podlažích, včetně výměny technologií a obnovy fasády.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D. Ing. Jiří KunclIng. Jiří Kuncl

Remodeling supermarketu Albert Sokolníky, Praha 8

Rozsáhlé úpravy se dotkly 3 podlaží (prodejní plochy a zázemí s cca 1 900 m2 užitné plochy), včetně výměny technologií. S ohledem na požadavky na minimální omezení provozu probíhala část stavebních prací v zázemí výhradně po konci provozní doby prodejny Albert a také v nočních hodinách. 

Ing. Jiří KunclIng. Jiří Kuncl

Remodeling supermarketu Albert Praha, Karlovo nám.

Rozsáhlé úpravy se dotkly prodejní plochy a zázemí, kdy došlo ke zvětšení prodejní plochy včetně obsluhovaného úseku lahůdek a rozšířené nabídky čerstvého pečiva, a to o 19% na úkor efektivněji řešených dispozic zázemí, kde se přesto podařila zvětšit plocha pro skladování.   Díky instalaci úsporného osvětlení, novému chladírenskému nábytku, strojnímu vybavení, rekuperačnímu ohřevu TUV ve výměnících tepla a řízením chodu prodejny inteligentním systémem měření a regulace bude možné dosáhnout energetické úspory ve výši až 8% z celkové spotřeby oproti původnímu provozu.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D.

Remodeling supermarketu Albert Beroun, Husovo nám.

Úpravy včetně rozšíření prodejny se dotkly prodejní plochy o cca 410 m2 i zázemí  a zahrnovaly celkovou renovaci, změnu vizuálního stylu, částečné výměny technologií i obchodního zařízení. Vzhledem k povodním z počátku června tohoto roku byla nad plánovaný rámec doplněna opatření proti povodním úpravou projektu a promítnutím do realizace.

 

 

Ing. Jiří KunclIng. Jiří Kuncl

Remodeling supermarketu Albert Semily

Úpravy včetně rozšíření prodejny se dotkly prodejní plochy o cca 420 m2 i zázemí a zahrnovaly celkovou renovaci, změnu vizuálního stylu, částečné výměny technologií i obchodního zařízení. Přes velký rozsah úprav na malé ploše jsme eliminovali lhůtu nezbytnou pro úplné uzavření prodejny Albert při dodržení kvality provedení díla a schopnosti plné funkčnosti při předání do provozu, včetně zajištění nezbytného kolaudačního souhlasu.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D.