English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

ReferenceResidence a Hotely

zpět

Residenční projekt V Zahradách

Moderní bydlení v klidném zákoutí Libně nedaleko přírodní památky Prosecké skály nabízí celkem šedesát bytů o dispozicích 1KK až 5KK. V šestipodlažní budově jsou i unikátní lofty zasahující nad střechu budovy. Díky výborné dopravní dostupnosti do centra Prahy se bydlení v této lokalitě stává velice atraktivní.

Na projektu jsme zajišťovali TDI, technické přejímky a závěrečné přejímky bytů klientům.   https://www.libenrozkveta.cz/cs/  

Apartmánový dům Praha 5 - Klamovka

Na rohové parcele u křížení ulic Plzeňská a Podbělohorská se dokončuje stavba sedmipodlažní budovy. Architektonicky zajímavý projekt s celkovým počtem 40 apartmánů a 12 parkovacích stání bude sloužit jak k ubytování, tak ke komerčním účelům. Zajišťovali jsme  výběrové řízení na dodavatele stavby, kterým se stala RONELI Stavby SE.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D.

Clarion Congress Hotel Olomouc ****

Clarion Congress Hotel Olomouc ****

Rekonstrukce stávajícího hotelu Sigma a dostavba multifunkčního kongresového centra. V jedenácti patrech nabídne celkem 126 dvoulůžkových pokojů, včetně dvou apartmá a jednoho business apartmá. Orga­nizátoři akcí mohou využít polyfunkční variabilní sál s kapacitou až 1 100 osob a dalších 6 salónků s kapacitou až 318 osob. K dispozici bude dále restaurace pro 450 hostů, lobby bar a rozsáhlé foyer s plochou 900 m2.

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha Ing. Aleš PulkrábekIng. Aleš Pulkrábek

Hotel Alcron - BeBop Bar

Zajištění fit–outu od návrhu až po realizaci pro vyhlášený BeBop Bar v hotelu Alcron v samém srdci Prahy nedaleko Václavského náměstí. Celková přestavba baru za souběžného provozu hotelu a zřízení dočasného baru v jiné části hotelu kladla vysoké požadavky na použití vybraných materiálů odpovídajících kvalitě 5ti hvězdičkového hotelu a zachování Art Deco stylu.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D.

Residence Nad Ostrovem

Novostavba jedenácti luxusních bytů disponuje špičkovými standardy a nabízí prostorné terasy s výhledem na Vltavu. Exkluzivní bydlení pro náročné v klidné části Prahy 4 Podolí, pouze deset minut od centra města.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D.

Residence Terasy Břevnov

Moderní novostavba v prestižní pražské lokalitě Břevnova poskytuje 42 luxusních bytů s terasami a prostornými balkóny. Parkovací stání pro obyvatele domu je zajištěno kombinací standardních stání a zakladačů. Výhled na Prahu a docházková vzdálenost několika parků dodává bydlení na atraktivitě.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D.

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem ****

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem ****

Hotel poskytuje ubytování v 83 pokojích, které lze v nejvyšším patře propojit a vytvořit tak prostorově velkorysá apartmá. Hotel Clarion nabízí 4 konferenční místnosti s max. kapacitou až pro 480 osob. Největší sál s kapacitou 370 osob lze variabilně rozdělit na 3 menší, samostatně fungující, konferenční místnosti. Díky špičkové technice a akustickým podmínkám je sál vhodný nejen pro odborná setkání, ale také pro pořádání společenských akcí.

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha Ing. Vladimír SvárovskýIng. Vladimír Svárovský Ing. Pavel KubicaIng. Pavel Kubica

Hotel The Augustine *****

Hotel The Augustine *****     zdroj: www.lhw.com

Rozsáhlá rekonstrukce, modernizace a dostavba hotelu v malebné části Malé Strany se týkala sedmi budov včetně části kláštera ze 13. století a pivovaru, který byl kdysi domovem bratří svatého Augustina.
Ocenění:
Five Best Monastic Hotels in the World 2011,
The Gold List 2012 World\'s Best Hotels

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha Ing. Vladimír MikolášekIng. Vladimír Mikolášek Karel HavleKarel Havle

Hotel Kings Court *****

Hotel Kings Court *****   zdroj: www.hotelkingscourt.cz

Historická neo-renesanční budova v centru Prahy, bývalé sídlo Československé obchodní komory, byla zrekonstruována na moderní pětihvězdičkový Hotel Kings Court. Hotel nabízí luxusní ubytování v 135 pokojích, unikátní konferenční prostory, mezi které patří i velkolepý Ballroom Franz Josef. Pro relaxaci byl vybudován útulný bazén s Jacuzzi, saunou, párou, fitness a relaxačním koutem. Ocenění: Tripadviser Top 25 Hotelů v České republice 2013

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha Ing. Petr VacíkIng. Petr Vacík

Hotel JALTA *****

Hotel JALTA *****

Rekonstrukce parteru a dostavba provozních prostor a casina v dvorním traktu budovy, které je zařazena mezi české kulturní památky. Hotel byl postaven podle projektu architekta Antonína Tenzera v roce 1958.

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha

Hotel Hilton Praha congress hall *****

Hotel Hilton Praha congress hall zdroj: www.hiltonprague.com

Komplexní rekonstrukce kongresového sálu  s kapacitou až pro 1.500 účastníků a elegantního sálu Hilton Grand Ballroom, který pojme až 650 osob. 

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha

Hotel Paganini ****

Hotel Paganini ****

Hotel Paganini v Brandýse nad Labem má kapacitu 28 lůžek, přičemž poskytuje i čtyřlůžkové  apartmá. Součástí hotelu je restaurace, bar a dva plně klimatizované konferenční salónky s kapacitou 30 nebo 50 osob.

Ing. Vladimír MikolášekIng. Vladimír Mikolášek

Domov pro seniory Pelhřimov

Domov pro seniory Pelhřimov     zdroj: www.fokusvysocina.cz

Objekt slouží pro zajišťování kompletních služeb pro chodící, částečně imobilní i ležící občany s kapacitou  101 osob, tzn. 67 jednolůžkových a 17 dvoulůžkových bezbariérových pokojů s předsíňkou a vlastním hygienickým zařízením.

Karel HavleKarel Havle

Bytový soubor Kateřinky

Bytový soubor Kateřinky

Areál 250 bytů s garážemi a administrativními prostory.

Ing. Petr VacíkIng. Petr Vacík

Hotel Slovan - Františkovy Lázně

Naším úkolem bylo vytvoření nové Knihy standardů budovy, která sloužila jako zadání pro projekt rekonstrukce a dostavby hotelu Slovan ve Františkových Lázních.

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha

Rekonstrukce Grandhotelu Zlatý Lev Liberec ****

Rekonstrukce Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci spočívala v zateplení fasády, renovace secesní fasády včetně výměny všech oken, zateplení střechy hotelu, rekonstrukce technologických systémů, výstavba letní terasy spolu s úpravou restaurace a kuchyně a dostavby konferenčního sálu.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D.

Rekonstrukce Hotelu DUO **** - Praha

Hotel Duo s celkovým počtem 654 pokojů prošel postupně kompletní rekonstrukcí v několika fázích. My jsme se aktivně podíleli na rekonstrukci 108 pokojů a 3 zasedacích místností (Paris, Rome, Amsterdam) o celkové kapacitě 230 osob v závislosti na typu uspořádání. Naším úkolem bylo zajistit kompletní přípravné práce až po konečnou realizaci v systému construction managementu. Samotná rekonstrukce probíhala za plného provozu v pouhých 2,5 měsících.

Ing. David Jansa, Ph.D.Ing. David Jansa, Ph.D. Ing. Vladimír MikolášekIng. Vladimír Mikolášek