English  English
04. 02
2015

Nový Supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4

Nový supermarket Albert v ulici Na Strži v Praze 4 se dnes představil prvním zákazníkům. V uplynulých týdnech probíhala za naší účasti rozsáhlá rekonstrukce objektu, díky které se zákazníci mohou těšit na zcela novou prodejnu

Další informace

ReferenceResidence a Hotely

zpět

Clarion Congress Hotel Olomouc ****

Clarion Congress Hotel Olomouc ****

Rekonstrukce stávajícího hotelu Sigma a dostavba multifunkčního kongresového centra. V jedenácti patrech nabídne celkem 126 dvoulůžkových pokojů, včetně dvou apartmá a jednoho business apartmá. Orga­nizátoři akcí mohou využít polyfunkční variabilní sál s kapacitou až 1 100 osob a dalších 6 salónků s kapacitou až 318 osob. K dispozici bude dále restaurace pro 450 hostů, lobby bar a rozsáhlé foyer s plochou 900 m2.

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha Ing. Aleš PulkrábekIng. Aleš Pulkrábek

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem ****

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem ****

Hotel poskytuje ubytování v 83 pokojích, které lze v nejvyšším patře propojit a vytvořit tak prostorově velkorysá apartmá. Hotel Clarion nabízí 4 konferenční místnosti s max. kapacitou až pro 480 osob. Největší sál s kapacitou 370 osob lze variabilně rozdělit na 3 menší, samostatně fungující, konferenční místnosti. Díky špičkové technice a akustickým podmínkám je sál vhodný nejen pro odborná setkání, ale také pro pořádání společenských akcí.

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha Ing. Vladimír SvárovskýIng. Vladimír Svárovský Ing. Pavel KubicaIng. Pavel Kubica

Hotel The Augustine *****

Hotel The Augustine *****     zdroj: www.lhw.com

Rozsáhlá rekonstrukce, modernizace a dostavba hotelu v malebné části Malé Strany se týkala sedmi budov včetně části kláštera ze 13. století a pivovaru, který byl kdysi domovem bratří svatého Augustina.
Ocenění:
Five Best Monastic Hotels in the World 2011,
The Gold List 2012 World\'s Best Hotels

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha Ing. Vladimír MikolášekIng. Vladimír Mikolášek Karel HavleKarel Havle

Hotel Kings Court *****

Hotel Kings Court *****   zdroj: www.hotelkingscourt.cz

Historická neo-renesanční budova v centru Prahy, bývalé sídlo Československé obchodní komory, byla zrekonstruována na moderní pětihvězdičkový Hotel Kings Court. Hotel nabízí luxusní ubytování v 135 pokojích, unikátní konferenční prostory, mezi které patří i velkolepý Ballroom Franz Josef. Pro relaxaci byl vybudován útulný bazén s Jacuzzi, saunou, párou, fitness a relaxačním koutem. Ocenění: Tripadviser Top 25 Hotelů v České republice 2013

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha Ing. Petr VacíkIng. Petr Vacík

Hotel JALTA *****

Hotel JALTA *****

Rekonstrukce parteru a dostavba provozních prostor a casina v dvorním traktu budovy, které je zařazena mezi české kulturní památky. Hotel byl postaven podle projektu architekta Antonína Tenzera v roce 1958.

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha

Hotel Hilton Praha congress hall *****

Hotel Hilton Praha congress hall zdroj: www.hiltonprague.com

Komplexní rekonstrukce kongresového sálu  s kapacitou až pro 1.500 účastníků a elegantního sálu Hilton Grand Ballroom, který pojme až 650 osob. 

Ing. Jan BláhaIng. Jan Bláha

Hotel Paganini ****

Hotel Paganini ****

Hotel Paganini v Brandýse nad Labem má kapacitu 28 lůžek, přičemž poskytuje i čtyřlůžkové  apartmá. Součástí hotelu je restaurace, bar a dva plně klimatizované konferenční salónky s kapacitou 30 nebo 50 osob.

Ing. Vladimír MikolášekIng. Vladimír Mikolášek

Domov pro seniory Pelhřimov

Domov pro seniory Pelhřimov     zdroj: www.fokusvysocina.cz

Objekt slouží pro zajišťování kompletních služeb pro chodící, částečně imobilní i ležící občany s kapacitou  101 osob, tzn. 67 jednolůžkových a 17 dvoulůžkových bezbariérových pokojů s předsíňkou a vlastním hygienickým zařízením.

Karel HavleKarel Havle

Bytový soubor Kateřinky

Bytový soubor Kateřinky

Areál 250 bytů s garážemi a administrativními prostory.

Ing. Petr VacíkIng. Petr Vacík